Hakkımızda

Tarihçemiz

Firmamız 1937 yılında kurulan Ses Mağazaları'nı 1985 senesinde devir almak suretiyle elektrik sektörüne girmiştir. Orta ve alçak gerilim alanında toptan ve perakende satış yapan firmamız , faaliyet alanına 1990 yılından itibaren aydınlatma gurubunu da katmış bulunmaktadır.1997 senesinde Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgesine araçlarımızla toptan satış hizmeti yapmaya başlamıştır.2011 yılında faaliyete geçirdiğimiz 2500 m2 Çaykara mağazamızla Doğu Anadolu'nun en büyük elektrik mağazası olma ünvanını kazanmıştır.Firmamız Türkiye’deki önemli markaların bayiliklerini yapmaktadır.Firmamız her türlü ihtiyaç ve talebe karşılık verebilme kabiliyetine sahiptir.

Yönetim İlkelerimiz Güçlü İş Ahlakı, Dürüstlük ve Kaliteye Bağlılıktır.

Vizyonumuz

Şirketimiz görev ve sorumluluk alanında, elektrik,aydınlatma ve perakende satış sektöründe elde ettiğimiz konumumuzu, sektördeki değişim ve gelişimleri de dikkate alarak Türkiye'de birinciliğe ve dünya şirketleri seviyesine taşımaktır.

Misyonumuz

Elektrik,aydınlatma ve perakende satış sektöründe hedef kitlemize ve tüm taraflara kattığımız değeri sürekli arttırmak ve sektöründe teknolojik gelişmeleri takip ederek, ilke edindiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızı, müşteri memnuniyeti ve çevre bilincini ön planda tutarak çağdaş teknolojileri de kullanıp sürekli hale getirmektir.

Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; ürün kalitesi,müşteri memnuniyeti, teknoloji takibi, eğitim ve takım ruhu, sürekli gelişim, etik ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur. Firmamız bu kalite anlayışını her türlü üretim ve hizmet çalışmalarında özenle ve sürekli olarak uygulamaktadır.

• Ürün Kalitesi: Ürünlerimizin ülke ve dünya standartlarına uygun ve güvenli olması, tüm birimlerimizde ve çalışanlarımızda ilke olarak benimsenmiştir. İnsan ve hayvan sağlığını etkileyen kalite zincirinin bir halkası olduğumuzun bilincindeyiz.

• Müşteri Memnuniyeti: Ürün ve hizmetlerimizle memnun edemeyeceğimiz, ihtiyaçlarını karşılayamayacağımız müşterilerle birlikteliğimizin sürekli olmayacağının bilici ile her adımda özenli ve dikkatli davranmaktayız.

• Teknoloji Takibi: Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin dünya standartlarında devam etmesi için her türlü teknolojik gelişmeyi izlenmekte ve çalışmalarımıza uyarlanmaktayız.

• Eğitim ve Ekip Ruhu: Ekip anlayışı ve eğitim, her kademede ön planda tutularak, birimler ve kişiler arasında sinerjistik etki, destek ve dayanışma içinde faaliyet göstermekteyiz.

• Sürekli Gelişim: Gelişmede durağanlığın gerileme ile eş anlamlı olduğu bilinciyle, hizmet anlayışını ve üretim hedeflerini değişen koşullara ve teknolojiye adapte ederken, aynı zamanda kurumsal yapıyı yenileyerek gelişmeye devam etmekteyiz.