Hizmetlerimiz

Satış & Destek

Ses Mağazaları olarak elektrik sektöründe kullanılan ve teknolojinin gerektirdiği ürünler konusunda, siz değerli müşterilerimize satış hizmeti vermekteyiz.Firmamız güçlü üretici ve toptancı ilişkileri sayesinde, teknolojinin en yeni ürünlerini, en uygun fiyata ve en iyi şekilde müşterilerimize sunmaktadır.Satış sonrasında ise; lojistik, kurulum ve servis hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir.

Talebe özel hizmet anlayışını Ses Mağazaları kurumsal kimliği ile bütünleştiren Satış Hizmetleri Departmanımız, müşterilerimizin teknolojik ürün ihtiyaçlarını karşılarken sadece ürün temini değil profesyonel bir hizmet bütünü sunmaktadır.

Aydınlatma Çözümleri

Yeni ve Mevcut Ofis, Üretim alanları, Depolar v.b. alanlarda verimli, ekonomik ve bakım giderleri düşük aydınlatma sistemleri ile değiştirilmekte veya yeni sistem entegre edilmektedir.

Projelendirme, Armatür montajı, kablaj, pano dizaynı, devreye alma dahil anahtar teslimi proje yapılmaktadır.

Elektrik Taahhüt Çözümleri

Firmamız takipteki konularda hizmet vermektedir:
• Endüstriyel Elektrik Proje
• Şantiye Elektriği
• OG-AG Elektrik Tesisatlarının Projelendirilmesi
• Topraklama ve paratoner kurulumu
• Aydınlatma Projeleri

Endüstriyel Otomasyon Çözümleri

Çeşitli sektördeki firmaların ve kurumların istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarına özel otomasyon çözümleri sunmaktayız. Endüstrisi otomasyon sistemlerinde ihtiyaç duyulan her konuda projeler geliştirmekte, ihtiyaçlarınıza çözüm getirmektedir. Sistemlerin ihtiyaç duyduğu PLC ve SCADA sistemleri ihtiyaçlara uygun şekilde projelendirilerek uygulanmaktadır. Bu amaçla Siemens, Allen Bradley, Schneider, Omron, Mitsubishi v.b. PLC Sistemleri, WinCC, Intouch v.b. SCADA sistemleri ve birçok operatör paneli kullanılabilmektedir.